Котончик – надійний інтернет-магазин, що спеціалізується на оптовій торгівлі домашнім текстилем високої якості. Ми займаємось поставками продукції від перевірених всесвітньо відомих виробників і розвиваємо власне виробництво рушників та скатертин, щоб запропонувати нашим гуртовим партнерам домашній текстиль оптом в широкому асортименті.

Домашній текстиль оптом Хмельницький інтернет-магазин Котончик

Інтернет-магазин Котончик: домашній текстиль оптом від провідних брендів та якісна продукція від виробника з українським ім’ям

Ми розпочали свою діяльність у 2009 році, активно розвиваючись та невпинно рухаючись вперед. Сьогодні ми впевнено тримаємо позиції надійного постачальника та удосконалюємо власне виробництво. Ми пропонуємо домашній текстиль оптом якості преміум класу за доступною ціною. Онлайн-гуртівня домашнього текстилю КОТОНЧИК – це вигідні умови для оптової співпраці та чудова можливість розпочати свій бізнес або розширити наявний асортимент продукцією, що вирізняється вишуканим дизайном та перевіреною якістю. На сайті kotonchyk.com ви можете обрати домашній текстиль від виробника та постачальника, який неодмінно порадує ваших клієнтів і виправдає їх очікування від якості та стилю обраного товару.


Текстиль для дому оптом від Kotonchyk – великий асортимент товарів та вигідні умови для оптової співпраці

Ми пропонуємо великий асортимент товарів, серед якого ви можете замовити текстиль для дому оптом від таких найпопулярніших брендів, як Koloco, Colorful home, First Choice, Cestepe, Merzuka та Mallory. В нашому онлайн-каталозі представлена продукція для різних потреб та на будь-який смак. Виготовлений з найкращих матеріалів, наш домашній текстиль Хмельницький включає в себе практичні та стильні скатертини, а також лляні та вафельні рушники оптом від виробника бездоганної якості. На нашому сайті представлена вишукана турецька постільна білизна оптом, пледи дорослі та дитячі з оригінальною іграшкою від постачальників, які цінують якість і комфорт, щоб ви могли запропонувати клієнтам тільки найкраще.

Умови співпраці


Постачальник Kotonchyk пропонує купити текстиль оптом бездоганної якості за приємною ціною

Якщо ви шукаєте, де купити домашній текстиль оптом за доступною ціною та високої якості, постачальник Kotonchyk може стати вашим надійним партнером для взаємовигідної співпраці. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції від брендів, якість яких перевірена часом та досвідом. Ми працюємо для того, щоб ви могли забезпечити свій бізнес широкою лінійкою товарів, які приємно пропонувати своїм клієнтам. Купити пледи, скатертини, подарункові набори або замовити постіль і рушники оптом на Kotonchyk – це вигідна інвестиція у відкриття та розвиток вашого бізнесу у сфері домашнього текстилю.

Купити текстиль оптом на вигідних умовах